Becker Ernest (1873 - 1978)
Krajina v okolí Mnichova, signováno a popsáno vlevo dole E. Becker München, olej/plátno, 50,5 x 100 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Becker Ernest (1873 - 1978)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |